REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Na inauguracje sezonu remis

W sobotę o godzinie 17:00 Strzelec zainaugurował nowy sezon 2020/2021 w A klasie - Dębica I. W pierwszej kolejce Strzelec na własnym boisku podejmował zespół Kaskady Kamionka.

Spotkanie po 90 minutach zakończyło się wynikiem 0:0 i podziałem punktów. Warto zaznaczyć że goście w 60 minucie mieli rzut karny. Dzięki dobrej interwencji Kowalskiego, który obronił rzut karny Strzelec zakończył mecz remisem i dopisał na początek sezonu 1 punkt na swoje konto.

Strzelec zagrał w składzie: Kowalski, Bednarz, Fortuna, Mosoń, Antosz, Błoniarz (75' Dyka), Sico, Wnęk, Rec, Włodyka (65' Pilut), Tabaka

Po pierwszej kolejce z 1 punktem seniorzy z Frysztaka zajmują 10 miejsce w tabeli A klasy - Dębica I. W 2. kolejce zespół z Frysztaka zagra na wyjeździe z Borkovia Borek Wielki. Mecz odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 14:00.

Na mecze Orła Lubla musimy jeszcze poczekać. Seniorzy z Lubli swojej pierwsze spotkanie rozegrają 8-9 sierpnia.