Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Potańc"zyli z Twierdzanami na Sztukówce.

W ostatni weekend (25-26.07.) zarówno miejscowi jak i przyjezdni goście, mieli okazję uczestniczyć w imprezie organizowanej przez Winnicę Sztukówkę – Potańc na Sztukówce.

W sobotę, już od 16:00 czekali na pierwszych gości winiarze (Winnica Alabaster, Melancholia i Sztukówka), miód z Pasieki Puchatek, lniane produkty z Krosno LenMen oraz lokalne gospodynie ze świeżo przygotowanymi posiłkami.

O 19:30 na scenę wkroczył Zespół Ludowy Twierdzanie a na specjalnie przygotowaną, drewnianą podłogę pod gołym niebem, wszyscy, którzy mieli ochotę potańczyć do muzyki na żywo. Twierdzanie nie zawiedli i oprócz swojego repertuaru na rzeszowską nutę, zabawiali wesołymi przerywnikami.

Niedziela była już w spokojniejszym tempie. Przez całe popołudnie można było przy kieliszku wina i domowym posiłku odpocząć w malowniczych okolicznościach winnicy.

Jak mówią sami Organizatorzy, cieszy fakt, że Sztukówkę odwiedzili nie tylko przyjezdni, ale także spore grono lokalnej społeczności. Drewnianej podłogi nie składają. Czeka na kolejną imprezę, która odbędzie się 29-30 sierpnia. Już teraz zachęcają do rezerwacji terminu.

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii - link, kliknij tu!


Tekst: Basia Szczęch-Nasiadka
Foto: Basia Szczęch-Nasiadka i Joanna Pasek

Below Post Ad