Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

ARESZT TYMCZASOWY ZA USIŁOWANIE ZABÓJSTWA

Policjanci zatrzymali 85-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Zatrzymany mężczyzna, kilkakrotnie ugodził ostrym narzędziem 27-letniego mieszkańca gminy Frysztak. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami został  do szpitala.

W minioną środę, przed godz. 11, dyżurny strzyżowskiej policji został powiadomiony, że we Frysztaku leży zakrwawiony mężczyzna. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, załoga pogotowia ratunkowego udzielała pomocy rannemu mężczyźnie. Na całym ciele miał on kilkanaście ran. Mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Jego stan był bardzo poważny.

Wstępne ustalono, że rany u 27-latka powstały prawdopodobnie od ciosów ostrym narzędziem. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a prowadzone przez policjantów czynnośćci wskazały, że prawdopodobnym sprawcą jest 85-letni mieszkaniec Gminy Frysztak. W trakcie zatrzymania mężczyzna miał przy sobie zakrwawiony scyzoryk.

85-latek usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa i spowodowania ciężkich obrażeń ciała. Przyznał się do zarzutu. W piątek sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad