Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Potrzebna pomoc przy budowie dachu

Rodzeństwo z Glinika Górnego potrzebuje pomocy. Zwracają się z prośbą do ludzi z dużym gorącym sercem. Młodzi mieszkańcy chcą wyremontować cieknący dach. Potrzebują zarówno wsparcia finansowego jak i materialnego. 

LINK DO ZBIÓRKI - Zrzutka.pl - LINK, KLIKNIJ TU!

Mieszkają w starym rodzinnym domu, który wymaga wielu remontów. Panie Edyta samotnie wychowuje dwójkę dzieci, a starszy brat Dawid jest prawnym opiekunem czwórki rodzeństwa.

W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy udało im się zaoszczędzić 10 tysięcy złotych, ale na wymianę cieknącego dachu potrzebują około 16 tysięcy. Niestety Pan Dawid stracił ostatnio pracy z powodu epidemii. Nie pracuje też Pani Edyta. Jednak nie poddają się i dorabiają dorywczo.

Pan Dawid, jako budowlaniec, wiele rzeczy sam z siostrami w domu wykonał, teraz chcieliby wyremontować cieknący dach i założyć centralne ogrzewane, gdyż w domu zaczyna pojawiać się grzyb. Na dach nie proszą o same pieniądze, jak mówią, nawet materiały ich ratują.

Gdyby ktoś z Państwa chciał i mógł pomóc rodzinie, to może zadzwonić do kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Frysztaku - numer telefon 17 277 79 25

Na stronie Radia Rzeszów mogą Państwo posłuchać relacje Małgorzaty Iwanickiej ze spotkania z Dawidem, Edytą, kierownikiem GOPS we Frysztaku oraz Wójtem Janem Ziarnikiem - link, kliknij tu

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad