Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Zbiórka na Zrzutka.pl dla rodziny z Glinika Górnego

Drodzy Mieszkańcy gminy Frysztak oraz odwiedzający portal Frysztak24.pl. Zwracam się do Państwa z wielką prośba o pomoc rodzinie, która potrzebuje wsparcia finansowego na remont domu - cieknącego dachu oraz pomieszczeń mieszkalnych.

Zbiórkę zorganizowała Edyta Lampart na portalu Zrzutka.pl - LINK, KLIKNIJ TU! Wesprzyjmy mieszkańców naszej gminy w ich trudnej sytuacji życiowej. Pamiętaj każda złotówka się liczy a dobro zawsze powraca. Rodzinę można również wesprzeć materiałami budowlanymi w tym celu proszę kontaktować się z GOPS Frysztak, który opiekuje się rodziną z Glinika Górnego. Więcej informacji pod numer telefon 172777925.

Dzień Dobry. Mam na imię Edyta mam 24 lata samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Mieszkam z piątką rodzeństwa w starym rodzinnym domu. Nasi rodzice zmarli tata 8 lat temu a mama 4 lata. Mój młodszy brat jest prawnym opiekunem rodzeństwa. W miarę możliwości staraliśmy się robić najpilniejsze remonty. Niestety nie jesteśmy wstanie odłożyć takiej sumy pieniędzy na remont. Największym wydatkiem jest remont starego cieknącego dachu. Jeżeli uda nam się uzbierać całą kwotę resztę pieniędzy przeznaczymy na założenie centralnego ogrzewania i na ocieplenie domu.

O historii rodziny z Glinika Górnego pisaliśmy również "Potrzebna pomoc przy budowie dachu" - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad