Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Paczkomat blisko Ciebie - Pułanki zgłoszone

Drugi paczkomat w gminie? Mieszkańcy Pułanek zgłosili lokalizację w gminie Frysztak gdzie mógłby stanąć kolejny paczkomat. Jeśli uda się zdobyć odpowiednią liczbę głosów paczkomat zostanie postawiony przy Domu Ludowym w Pułankach. 

...przed świętami jedyny paczkomat w naszej gminie przeżywał oblężenie 🙂 i ludzie w długich kolejkach ustawiali się po paczki u kuriera. Może fajnie byłoby przypomnieć mieszkańcom na Waszym portalu o głosowaniu na miejsce dla nowego paczkomatu? - napisała do nas Ewelina

Każdy z nas może pomóc! Wystarczy wejść na stronę bliskociebie.inpost.pl - kliknij tu! i zagłosować na lokalizację Pułanki 35. Jeden paczkomat to stanowczo za mało ja na naszą gminę, wielu mieszkańców się o tym przekonało w ostatnim czasie. Wejdź na stronie i zagłosuj. 

Mieszkańcy innych miejscowości również możecie zgłaszać lokalizacje na nowe paczkomaty. Jeśli zgłosicie lokalizacje, wyślijcie do nas na mail redakcja@frysztak24.pl informacje o nowym miejscu dla paczkomatu. Opublikujemy lokalizację gdzie miał by stanąć Wasz paczkomat na łamach portalu - wspólnie możemy zadziałać i "postawić" paczkomaty w gminie Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad