PGE modernizuje stacje - planowane wyłączenie prądu

Mieszkańców Twierdzy, Glinika Dolnego i Glinika Średniego w najbliższych dniach czekają przerwy w dostawie prądu. PGE Dystrybucja informuje o 8 godzinnych przerwach w dostawie prądu związanych z modernizacją sieci energetycznej na terenie naszej gminy.

Prace podzielone są na dwa dni: sobota 9 stycznia oraz poniedziałek 11 stycznia.

9 stycznia w sobotę energetycy wyłączą prąd na stacji Frysztak Stolarnia. Prądu nie będą mieć mieszkańcy Twierdzy obszar 1,2,3. Sobotnia przerwa potrwa planowo 8 godzin. Rozpoczęcie prac o godzinie 8:00 zakończenie godzina 16:00.

11 stycznia w poniedziałek energetycy zaplanowali pracę na kilku stacjach na terenie gminy Frysztak - Glinik Dolny 4,5,6,7,8 oraz Twierdza 1,2,3. W czasie prac prąd zostanie wyłączony mieszkańcom Glinika Dolnego, Twierdzy oraz Glinika Średniego. Poniedziałkowa przerwa potrwa planowo 8 godzin. Rozpoczęcie prac o godzinie 8:00 zakończenie godzina 16:00.

Informacje o planowanych włączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce. W razie problemów z dostawą energii elektrycznej do Państwa domów, mieszkań proszę dzwonić na numer Pogotowia Energetycznego 991