Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Plany sparingowe Orła i Strzelca

Przed rundą wiosenną - rewanżową - sezonu 2020/2021 zawodnicy Orła Lubla i Strzelca Frysztak rozegrają po 6 gier kontrolnych. W marcu wystartuje runda rewanżowa w A klasach Dębica i Krosno III.

Strzelec jako pierwszy rozpocznie sparingi. W pierwszym spotkaniu zagra z Sokołem Grodzisko, mecz zaplanowano 30 stycznia. Kolejnym przeciwnikiem będzie zespół Brzostowianka Brzostek, sparing ma zostać rozegrany 6 lub 7 lutego. 13 lutego piłkarze z Frysztaka zmierzą się z LKSem Zarzecze. 21 lutego rozegrają mecz kontrolny z juniorami Karpat Krosno. Tydzień później zagrają z LKSem Skołyszyn. Ostatnim przeciwnikiem w okresie przygotowawczym będzie zespół Aramix Niebylec, sparing zaplanowano 6 lub 7 marca. 

Orzeł swoje sparingi rozpocznie od meczu z Huraganem Zarzecze 7 lutego. 14 lutego zawodnicy z Lubli zagrają z LKSem Skołyszyn. 16 lutego seniorzy Orła rozegrają mecz kontrolny z juniorami Czarnych Jasło. 20 lutego przeciwnikiem w meczu kontrolnym będzie Brzostowianka Brzostek. W kolejnym sparingu 27 lutego Orzeł zagra z LKSem Kobylanka. Orzeł Faliszówka to ostatni sparingpartner z którym zagrają zawodnicy z Lubli w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną, mecz zaplanowano 7 marca.

Strzelec po rundzie jesiennej zajmuje 18 miejsce w tabeli A klasa grupa Dębica. Na swoim koncie zawodnicy z Frysztaka mają 11 punktów. W rundzie jesiennej seniorzy Strzelca wygrali 3 spotkania, 2 razy zremisowali i doznali 13 porażek.

Orzeł, który występuje w A klasie - Krosno III zajmuje 4 miejsce w tabeli. Orzeł w 14 meczach zgromadził 26 punktów, wygrywając w 8 spotkania, 2 razy zremisował i 4 razy schodził z boiska jako drużyna pokonana.

Pierwsza kolejka w A klasie - Krosno III zaplanowana jest na 1 marca. Orzeł rundę wiosenną rozpocznie od wyjazdowego meczu z Polonią Kopytowa. Strzelec rundę wiosenną rozpocznie 13 lub 14 marca na wyjeździe. Przeciwnikiem piłkarzy z Frysztaka będzie zespół Kaskada Kamionka.

foto: lubsport.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad