Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Trwa zbiórka dla rodziny z Glinika Górnego. Wesprzyj i ty...

Trwa zbiórka pieniędzy na remont dachu rodziny z Glinika Górnego. Od początku akcji rodzina uzbierała już 7246 złotych - Z GÓRY DZIEKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC. Do tej pory rodzinę wsparło 45 osób, które wpłaciły darowiznę na akcję "Pomóż rodzeństwu wyremontować cieknący dach".

Zachęcamy do pomocy rodzinie z Glinika Dolnego, każda kwota wpłacona jest ważna. Akcja prowadzona jest na portalu zrzutka.pl - bezpośredni link, kliknij tu! Mogą Państwo również wspomóc rodzinę rzeczami materialnymi. Więcej informacji udziela Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Frysztaku - numer telefonu 172777925

Dzień Dobry. Mam na imię Edyta mam 24 lata samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Mieszkam z piątką rodzeństwa w starym rodzinnym domu. Nasi rodzice zmarli tata 8 lat temu a mama 4 lata. Mój młodszy brat jest prawnym opiekunem rodzeństwa. W miarę możliwości staraliśmy się robić najpilniejsze remonty. Niestety nie jesteśmy wstanie odłożyć takiej sumy pieniędzy na remont. Największym wydatkiem jest remont starego cieknącego dachu. Jeżeli uda nam się uzbierać całą kwotę resztę pieniędzy przeznaczymy na założenie centralnego ogrzewania i na ocieplenie domu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad