Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

3. najwyższy stopień ostrzeżenia o intensywnych opadach śniegu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał najwyższe ostrzega (3 stopień) o intensywnych opadach śniegu oraz ostrzeżenie 1 stopnia o zawieje i zamiecie śnieżne. Przez 24 godziny na naszym terenie może spaść nawet 40 centymetrów śniegu.

Ostrzeżenie 3 stopnia o intensywnych opadach śniegu będzie ważne od niedzieli 7.02. godzina 8:00 do poniedziałku 8.02. godzina 8:00. W tym czasie Prognozuje się wystąpienie opadów śniegu o natężeniu umiarkowanym i silnym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 30 cm do 40 cm.

Kolejne ostrzeżenie - 1 stopnia - wydane przez IMGW dotyczy zawiej i zamieci śnieżnych i będzie ważne od niedzieli godzina 7.02. 8:00 do poniedziałku godzina 8.02. 8:00. w tym czasie przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez wschodni i północno-wschodni wiatr o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h oraz opady śniegu.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa zaczęło wysyłać do mieszkańców wiadomości SMS
Uwaga! Jutro (7.02) intensywne opady śniegu. Bardzo trudne warunki na drogach. Zadzwoń - tel. 112, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Możliwe przerwy w dostawie prądu.

Jak informują synoptycy sytuacja będzie dynamiczna. Będziemy Państwa informować o zmianach i nowych ostrzeżeniach na najbliższe dni. Uważajcie na siebie, bądźcie bezpieczni.
Będziemy również informować Państwa o sytuacjach na drogach w gminie Frysztak. Zachęcamy do informowania nas o sytuacji w waszych okolicach. Piszcie wysyłajcie zdjęcia do nas na adres redakcja@frysztak24.pl lub dzwońcie 668417756.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad