Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Inwestor zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne

Inwestor, zaprasza Mieszkańców, strony postępowania, przedstawicieli Urzędu Gminy Frysztak na spotkanie informacyjne ON-LINE na temat planowanej inwestycji -  wytwórnia mas bitumicznych na terenie miejscowości Twierdza. 

Spotkanie w formule ON-LINE odbędzie się we wtorek 9 lutego 2021 o godzinie 16:00. Po odwołanym spotkaniu, które miało odbyć się 4 lutego a którego inicjatorem był Urząd Gminy Frysztak, tym razem organizatorem spotkania "w sieci" jest sam inwestor.

Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o zgłoszenia pocztą email na adres pawel.zdziebko@grupapbi.eu. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, ewentualnie reprezentowaną Organizację lub Stowarzyszenie

Niestety w tym momencie nie wiemy jakiej technologii użyje organizator do przekazu spotkania dla internautów. Mamy zapewnienie o możliwości zadawania pytań w formie moderowanego czatu. Jak tylko dostaniemy informacje, link do transmisji zamieścimy go na portalu oraz Facebooku dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad