Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Spotkanie dotyczące "Otaczarni" w Twierdzy ODWOŁANE

W środę na stronie Urzędu Gminy Frysztak (frysztak.pl) został opublikowany post (komunikat) odwołujący spotkanie dotyczące „Budowy zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza”. Spotkanie miało odbyć się "NA ŻYWO" za pośrednictwem portalu YouTube.

Jak można przeczytać na stronie Frysztak.pl - spotkanie w którym mieli uczestniczyć przedstawiciele Urzędu Gminy Frysztak, Stron, przedstawicieli Spółki PBI WMB Sp. a także mieszkańcy gminy Frysztak - za pośrednictwem moderowanego czatu NIEODBĘDZIE SIĘ W PLANOWANYM TERMINIE czy w czwartek 4 lutego o godzinie 14:00.

W związku z licznymi uwagami mieszkańców Gminy, które dotyczyły formuły spotkania, a także wnioskiem Strony w toczącym się postępowaniu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia p.n. „Budowa zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza” informuję, że spotkanie w dniu 04.02.2021 r. zostaje odwołane. - można przeczytać na stronie Frysztak.pl

Na stronie urzędu można przeczytać również o planowanym terminie i miejscu spotkania. Będziemy śledzić informacje dotyczące  Budowy zakładu produkcyjnego kompozytowych materiałów budowlanych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Twierdza” a o nowym spotkaniu poinformujemy państwa jak najszybciej. 

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad