Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Gminna siłownia już czynna - GOSiR Frysztak zaprasza mieszkańców

Mamy dobre informacje dla mieszkańców gminy Frysztak od dnia dzisiejszego (09.06.2021r.) Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku otwiera siłownię wewnętrzną. Mieszkańcy mogą ćwiczyć codziennie od Pn-Pt. w godz. od 10:00 do 21:00 oraz w soboty i niedziele od 10:30 do 19:30.


Z informacji podanej na stronie Ośrodka Sportu wynika, że siłownia działać będzie zgodnie z obowiązującymi wytycznymi związanymi z reżimem sanitarnym czyli obwiązywał będzie limit osób – maks. 1 os. na 15 m2. Ponadto na sali i w recepcji dostępne będą środki dezynfekujące oraz dla chętnych bezpłatne maseczki. Podczas funkcjonowania siłowni przewiduje się także przerwy na wietrzenie i dezynfekcję pomieszczenia i urządzeń.



Siłownia została zakupiona ze środków pozyskanych dzięki Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów alkoholowych we Frysztaku w ramach projektu przygotowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji: pt: RAZEM POKONAMY SKUTKI COVID -19 zdrowie psychofizyczne i profilaktyka antyalkoholowa podstawą powrotu do normalności w trakcie i po pandemii SARS – cov2.

W ramach programu zostaną zakupione:
1. STOJAK NA OBCIĄŻENIA OLIMPIJSKIE - 1 szt.
2. ZESTAW 180KG OBCIĄŻENIE OLIMPIJSKIE BUMPER - szt. 1
3. GRYF OLIMPIJSKI 20 KG 220 CM MAX 500 KG SPECIALFITNESS - szt. 3
4. ŁAWKA WIELOFUNKCYJNA IF-FID IMPULSE - szt. 1
5. STOJAKI DO PRZYSIADÓW SPECIALFITNESS PREMIUM - szt. 1
6. ŁAWKA POD SZTANGĘ OLIMPIJSKA PROSTA PLM-524 - szt. 1
7. PROFESJONALNY MODLITEWNIK PLM - szt. 1
8. Zestaw Hantli Hex (2,5-25kg) - komplet 1
9. STOJAK NA HANTLE DUŻY HMS – 1 szt.

Wymieniony sprzęt stanowi podstawę do rozpoczęcia działalności w tym zakresie oraz wymagał będzie docelowo uzupełnienia, które GOSiR będzie pilotował w miarę możliwości. 
Ze względu na obostrzenia, na dzień dzisiejszy obowiązuje telefoniczna rejestracja pod nr.7 2777 111.

Portal Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak patronuje inicjatywom związanym z promowaniem zdrowego stylu życia jako element powrotu do stanu sprzed pandemii.  


Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad