„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” czyli Dzień Dziecka w SOSW we Frysztaku.

We wtorek 01.06. na obiekcie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku odbył się długo wyczekiwany podczas trwającej pandemii piknik z okazji Dnia Dziecka. Gościem specjalnym podczas imprezy był ks. Piotr Potyrała z Caritas Diecezji Rzeszowskiej, który obdarował wychowanków prezentami. 

Po części oficjalnej nastąpił szereg atrakcji sportowo - rekreacyjnych. Karaoke, walka kogutów na równoważni, bańki mydlane, modelowanie balonów to tylko namiastka atrakcji, które przygotowali dla swoich podopiecznych nauczyciele i wychowawcy. 

Dzieci chętnie brały udział w grach, zabawach oraz konkursach z nagrodami. Nie odbyło się również bez pieczenia kiełbasek połączonych z pieczeniem proziaków. Ostatnim punktem spotkania był mecz piłki nożnej nauczyciele vs wychowankowie. Na zakończenie były uwielbiane przez wszystkich lody. 

Po uśmiechniętych buziach dzieci było widać, że pilnik zaliczamy do jak najbardziej udanych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego dnia.