Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

I FESTIWAL KULTURY LUDOWEJ IM. STEFANA KŁOSOWICZA

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na I Festiwal Kultury Ludowej im. Stefana Kłosowicza. Festiwal odbędzie się w winnicy Sztukówka 13 czerwca, rozpoczęcie o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników folkloru na niecodzienne widowisko kultury ludowej. Przyczynkiem do tego wydarzenia jest wielki człowiek z małej miejscowości, którego pasją życia była muzyka ludowa. - można przeczytać na stronie organizatora

Mile widziane elementy strojów ludowych w ubiorze gości. Dla każdego, kto będzie miał element stroju ludowego na sobie Organizatorzy przygotowali niespodziankę.  

W czasie festiwalu zagrają i zaśpiewają dla Państwa: ZPiT "Mały Frysztak, ZPiT "Małe Pogórze", Dziecięca Kapela Kurasie, Młoda Kapela Kurasie, ZPiT "Zabrowiacy", ZPiT "Kłosowianie, ZPiT "Wisznia", Kapela "Gogołowianie", ZL "Twierdzanie"

W czasie festiwalu w winnicy będzie można zjeść smakołyki i zakupić rękodzieło przygotowane przez Panie z KGW gminy Frysztak. Swoje stoiska będą mieli Pani Agata Zahuta z książkami o Frysztaku, Koralowe Dziewczyny z biżuterią, Miłośnicy Tradycji i Ludowej Muzyk z Gogołowa z wystawą "Szwarc, mydło i powidło", RoncziArt z Lubli oraz gospodarze z Winnicy Sztukówka.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad