Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKALMA B1 - 2

Paweł Armata nauczyciel SOSW Frysztak przedstawicielem Podkarpacia...

W czwartek tj. 14 października w Sejmie RP, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawicielem nauczycieli z Województwa Podkarpackiego na tym spotkaniu, był nauczyciel SOSW Frysztak Pan Paweł Armata.

Inicjatorem spotkania z zaproszonymi nauczycielami była Wicemarszałkini Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska, Wiceprzewodnicząca Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży Krystyna Szumilas, oraz Posłowie na Sejm RP zajmujący się problemami edukacji. 

Celem spotkania było podziękowanie aktywnym, wyróżniających się w swoim środowisku nauczycielom polskich szkół, oraz wymiana poglądów na temat przyszłości edukacji w naszym kraju.

W pierwszej części sejmowej uroczystości goście wysłuchali ciekawego wykładu pana dr Tomasza Gajderowicza z UW na temat mitów i faktów edukacyjnych. W drugiej części nauczyciele prezentowali swój dorobek zawodowy, placówki w których pracują, oraz dyskutowali o największych problemach i wyzwaniach stojących przed współczesną szkołą.

Miło nam poinformować, że przedstawicielem nauczycieli z Województwa Podkarpackiego na tym spotkaniu, był reprezentant naszej szkoły Pan Paweł Armata.
Gratulujemy i cieszymy się, że to właśnie nasz frysztacki głos był wysłuchany w Warszawie.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad