Po 3 punkty dla Orła i Strzelca

W  niedziele 17 października zawodnicy Strzelca i Orła rozgrywali swoje spotkania ligowe. W 10. kolejce Orzeł grał na wyjeździe z Naftą Chorkówka a Strzelec na własnym boisku podejmował zespół Iwełka Iwla.

W dzisiejszym spotkaniu Strzelec na własnym boisku podejmował zespół Iwełka Iwla. Mecz dla frysztackich piłkarzy rozpoczął się bardzo dobrze, w 10 minucie Szymon Wnęk wyprowadził Strzelca na prowadzenie. Iwełka po stracie bramki nie załamała się i wyrównała wynik spotkania. Ostanie słowo należało jednak do Strzelca a dokładnie do Tomasza Pękosza, który w 71 minucie wyprowadził seniorów z Frysztaka na prowadzenie. Wynikiem 2:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie a Strzelec dopisał do swojego konta kolejne 3 punkty. Więcej informacji na Facebooku Strzelca Frysztak - link, kliknij tu! Aktualna tabela na stronie 90minut.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

Orzeł w wyjazdowym spotkaniu z Naftą zaprezentował dobry futbol i pewnie wygrał niedzielne spotkanie 4:0 - do przerwy 1:1. "Bohaterem spotkania" został Michał Majewski, który strzelił wszystkie 4 gole dla piłkarzy z Lubli w 23, 61, 78, 83 minucie spotkania. Więcej informacji na Facebooku Orła Lubla - link, kliknij tu! Aktualna tabela na stronie 90minut.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem, kliknij tu!

W najbliższej kolejce w A klasie Krosno III Orzeł Lubla zagra u siebie z drużyną Liwocz Brzyska. Mecz zaplanowano na niedzielę 24.10. początek spotkania o godzinie 15:00. Strzelec swój mecz zagra na wyjeździe. Przeciwnikiem piłkarzy z Frysztaka będzie zespół LKS Brzezówka (k. Krosna). Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 24.10. początek spotkania o godzinie 11:00.