REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

W ostatniej kolejce rundy jesiennej - wygrana Strzelca i porażka Orła.

Strzelec Frysztak 3:1 Rotar Węglówka. Foto: Rotar Węglówka

Na zakończenie rundy jesiennej w sezonie 2021/2022 Strzelec Frysztak wygrał swoje spotkanie. Orzeł Lubla na własnym boisku w ostatnim meczu rundy jesiennej musiał uznać wyższość rywala.

Strzelec pięknie zakończył rundę jesienną w sezonie 2021/2022. W sobotnim spotkaniu Strzelec na własnym boisku podejmował zespół Rotar Węglówka. Zawodnicy z Frysztaka zagrali dobre spotkanie i po bramkach Króla, Fortuny i Wnęka wygrali ostatni mecz w rundzie jesiennej 3:1.

Teraz naszych zawodników czeka roztrenowanie i przerwa przed zbliżającym się okresem przygotowawczym do meczów wiosennych. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować naszym Kibicom za wspieranie podczas meczów domowych, jak i wyjazdowych! - można przeczytać na Facebooku Strzelca

Strzelec w sezonie 2021/2022 gra w B klasie - Krosno IV. W rundzie jesiennej piłkarze z Frysztaka rozegrali 12 spotkań. Na swoim koncie zgromadzili 18 punktów - w 6 meczach Strzelec zwyciężył a 6 przegrał swoje spotkanie. W rundzie jesiennej Frysztaccy piłkarze ani razu nie zagrali "na remis". Na zakończenie rundy jesiennej w B klasie - Krosno IV zajął 6 miejsce w tabeli.

Zdjęcia pochodzą z Facebooka - Rotor Węglówka - link, kliknij tu!

Orzeł Lubla w ostatnim meczu rundy jesiennej na własnym boisku podejmował zespół Sobniów Jasło. Po 90 minutach to goście, którzy strzelili jedyną bramkę w sobotnim meczu cieszyli się z 3 punktów.

Orzeł Lubla w sezonie 2021/2022 gra w A klasie - Krosno III. W rundzie jesiennej zawodnicy z Lubli rozegrali 12 spotkań. Na swoim koncie zgromadzili 17 punktów - 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 przegranych spotkań. Na zakończenie rundy Orzeł zajmuje 6 miejsce w tabeli. Sobniów Jasło ma do rozegrania jeden zaległy meczy. W przypadku wygranej wyprzedzi on w tabeli zespół z Lubli.