Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Śmieci - "piękna" wizytówka we Frysztaku

We Frysztaku na parkingu przy ulicy Piętniewicza, ktoś zorganizował sobie wysypisko śmieci obok kontenerów Polskiego Czerwonego Krzyża. Masz śmieci zawieź je na PSZOK!

W samym centrum Frysztaka, ktoś wyrzuca śmieci przy kontenerach PCKa, śmieci leża również w innym miejscach przy parkingu. To "piękna" wizytówka Frysztaka, którą widzą osoby przyjeżdzające do naszej gminy i zostawiają swoje samochody na parkingu przy Piętniewicza. Dziwi też fakt, że mieszkańcom taki widok nie przeszkadza. Z nieoficjalnych informacji śmieci za kontenerami PCKa leżą dłuży okres czasu.

Dzikie wysypiska można zgłaszać do lokalnych jednostek samorządowych. Policja, Urząd Gminy, Gminny Zakład Komunalny. Reagujmy, dbajmy o czystość w naszej najbliższej okolicy. 

Można również skorzystać z ogólnopolskiego systemu zgłaszania dziki wysypisk stworzonego przez Główny Inspektorat Ochrony Środowiska - LINK DO FORMULARZA - kliknij tu!

„Na stronie internetowej GIOŚ został stworzony specjalny interaktywny formularz, który w sposób łatwy i sprawny umożliwia zgłoszenie np. nielegalnego składowiska odpadów. Wystarczy wskazać lokalizację danego miejsca i dodać krótki opis danego zgłoszenie (ewentualnie zamieszczając do niego zdjęcie). Zgłoszenia można dokonać również w sposób anonimowy” – zaznaczył Marek Chibowski, p.o. Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Informację przekażemy do Wójta gminy Frysztak. Mamy nadzieje że służby odpowiedzialne za śmieci na terenie gminy Frysztak szybko usuną zalegające śmieci.

Wiesz coś o czym nie wiemy - wypełnij nasz formularz - link, kliknij tu. Wyślij maila - frysztak24pl@gmail.com

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad