Wysokie zwycięstwo Orła, remis Strzelca

Wysokie zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu zanotowali zawodnicy Orła Lubla. Strzelec, który również zagrał na wyjeździe zremisował 1:1 z Victorią Kobylany

Efektowna wyjazdowa wygrana!
Bardzo wysoko wygrali zawodnicy z Lubli w wyjazdowym spotkaniu w Wojaszówce. Piłkarze Orła pokonali Rędziniankę aż 7:1. Zawodnicy Orła w pierwszej połowie strzelili 3 bramki a w drugiej dołożyli 4 trafienia. W drugiej połowie honorowe trafienie zanotowała drużyna z Wojaszówki. W spotkaniu z zespołem Wojaszówki trzy gole zdobył Michał Majewski, 2 trafienia dołożył Sławek Majewski a po jednym golu dopisali Konrad Urbanek i Mateusz Hap.

Orzeł po piętnastu spotkaniach w sezonie 2021/2022 na swoim koncie ma 24 punkty i zajmuje w A klasie - Krosno III 5 miejsce.

Rędzinianka Wojaszówka - Orzeł Lubla 1:7 (0:3)
Michał Majewski x3, Sławomir Majewski x2, Konrad Urbanek x1, Mateusz Hap x1

Orzeł zagrał w składzie: Bober - Hap, Sypień, Lubaś (46' W.Hendzel) - K.Urbanek (72' A.Urbanek), Ciszewski (60' Czernicki), Sułkowski, Kamiński (72' Ziobrowski) - Szarek, S.Majewski, M.Majewski

Remis Strzelca
W niedzielnym meczu w ramach 17. kolejki B klasy - Krosno III Strzelec zremisował 1:1 i zainkasował 1 punkt na swoje konto. Dzisiejsze spotkanie to mecz walki, bramkę na wagę remisu zdobył Adam Tabak.

Po 17. kolejkach Strzelec na swoim koncie ma 25 punktów i zajmuje 6. miejsce w tabeli B klasy - Krosno III.

Strzelec wystąpił w składzie: Jacek Król - Krystian Mularz, Cyprian Wojciechowski, Maciej Fortuna, Grzegorz Adamski - Jarosław Mosoń - Dariusz Winiarski, Adam Tabak, Sebastian Kobak, Błażej Baciak - Damian Studniarz.

Rezerwa: Michał Chlebica, Mateusz Antosz, Jakub Bednarz, Mateusz Kędzior, Mateusz Dominik, Przemysław Banek, Marcin Gabor