Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy w Strzyżowie

W dniu 30 kwietnia 2022 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Strzyżowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Młodzież zapobiega pożarom. 

Organizatorami turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Strzyżowie oraz Komenda Powiatowa PSP w Strzyżowie. Do turnieju przystąpiło 11 uczniów z terenu powiatu strzyżowskiego ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Gminę Frysztak reprezentowali: Julian Giera z OSP Glinik Średni, który zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej (klasy 1-4 szkół podstawowych), Monika Ziobrowska z OSP Twierdza także II miejsce (klasy 5-8 szkół podstawowych) oraz Grzegorz Banek z OSP Glinik Dolny, którzy zajął I miejsce (szkoły ponadpodstawowe) i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego turnieju.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju z terenu naszej gminy. Szczegóły na temat etapu powiatowego turnieju znajdują się na stronie internetowej Komendy Powiatowej PSP w Strzyżowie, do której link - kliknij tu!


Zarząd Oddziału Gminnego
Związku OSP RP we Frysztaku
 

Komentarze

Nowsza Starsza