Strzelec i Orzeł wygrali swoje spotkania

3 maja zaległe spotkania piłki nożnej rozgrywali zarówno Strzelec Frysztak i Orzeł Lubla. Nasze drużyny występujące w rozgrywkach ligowych bardzo dobrze zaprezentowały się we wtorkowych spotkaniach.

Zwycięstwo Strzelca z Huraganem
Strzelec 3 maja rozgrywał zaległe spotkanie z zespołem Huragan Jasionka. W wyjazdowym spotkaniu po bramkach Sebastiana Kobak w 17 minucie i w 39 minucie Tomasza Pękosza drużyna Strzelca z Jasionki wywiozła 3 punkty wygrywając spotkanie 2:0. Strzelec po 17 kolejkach w B klasie - Krosno IV ma na swoim koncie 31 punktów.

3 Punkty dla Orła - Hattrick Michała Majewskiego
Orzeł Lubla grał na wyjeździe z Polonią Kopytowa. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Lubli 4:2. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Hattrickiem popisał się Michał Majewski a jednego gola zdobył Sławomir Majewski. Dla zespołu z Kopytowej strzelali Marcin Gierlicki i Łukasz Janas. Zespół Orła po 17 kolejkach ma na swoim koncie 27 punktów i zajmuje 5 miejsce w A klasie - Krosno III