Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

130-lecie istnienia OSP FRYSZTAK

To już 130 lat jak niosą pomoc osobą potrzebującym, nigdy jej nie odmawiając. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej we Frysztaku w najbliższą sobotę 25 czerwca będą świętować okrągłą 130 rocznicę istnienia.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania ze strażakami z Frysztaka. Naszą obecnością podziękujmy im za ich oddanie i poświecenię - "Bogu na chwałę, ludziom na pożytek"

Obchody 130-lecia rozpocznie uroczysta msza święta w intencji strażaków, po mszy strażacy zapraszają na plac świętego Floriana gdzie odbędzie się druga część obchodów. W programie uroczysty przemarsz ulicą Frysztackiego na plac św. Floriana, uroczysta zbiórka, złożenie meldunku, odegranie hymnu RP, wciągnięcie flagi na maszt, przywitanie gości, wręczenie odznaczeń strażackich, poświęcenie samochodu ratowniczo-gaśniczego i okazjonalne przemówienia.

PROGRAM OBCHODÓW: 25.06.2022 r
Godz. 11.00 - Uroczysta Msza Św. w Kościele Parafialnym we Frysztaku w intencji Strażaków.
Godz. 11.50 - Uroczysty przemarsz kolumny na rynek we Frysztaku pod pomnik Św. Floriana.
Godz. 12.00 - Uroczysta zbiórka, złożenie meldunku, odegranie hymnu RP, wciągnięcie flagi na maszt, przywitanie gości, wręczenie odznaczeń strażackich, poświęcenie samochodu ratowniczo-gaśniczego i okazjonalne przemówienia.

Po zakończeniu zbiórki przemarsz na czele z Orkiestrą Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaci do Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad