Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Pierwszy weekend lipca - Dni Ziemi Frysztackiej 2022 - zapraszamy

W pierwszy weekend lipca odbędą się Dni Ziemi Frysztackiej połączone z obchodami 100-leciem istnienia GMKS Strzelec Frysztak. 3 dni fantastycznej zabawa - na sportowo, muzycznie, klimatycznie będziemy się bawić w święto gminy Frysztak.

Dni Ziemi Frysztackiej wracają!!! Z przytupem! Zapraszamy w pierwszy weekend lipca – 1, 2 i 3 lipca. W tym roku będzie w grze piłka – nasz STRZELEC obchodzi 100-lecie istnienia. Zapraszamy w barwach biało-niebieskich czyli klubowych. Z tej wyjątkowej okazji zobaczycie: w sobotę – LIVER, BEAUTY PLATE I CHŁOPCY Z PLACU BRONI, w niedzielę KRZYSZTOF KASA KASOWSKI I MACIEJ MIECZNIKOWSKI. Poza tym moc innych atrakcji - można przeczytać na stronie GOKFrysztak.pl

Tegoroczne dni święta naszej gminy rozpoczniemy w piątek 1 lipca od wystawy wyrobów drewnianych Pana Krzysztofa Rodaka - RoncziArt. Zapraszamy do GOKu o godzinie 18:00 do galerii na balkonie.

Sobota 2 lipca to kolejny dzień tegorocznych dni ziemi Frysztackiej. Rozpoczynamy na sportowo z GOSiR Frysztak od turnieju siatkówki plażowej, początek zmagań o godzinie 10:00 - boisko do siatkówki kąpielisko Frysztak. Więcej informacji na stronie GOSiR.Frysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Druga część sobotniego programu rozpocznie się o godzinie 18:00. Po południu zapraszamy na koncerty. Wystąpią dla Państwa zespół Liver - zespół grający klasyczny rock z domieszką country, blues i wielu innych gatunków muzycznych.

Kolejnym zespołem, który wystąpi na scenie podczas DZF 2022 będzie Beauty Plate - zespół, który wystąpił w programie "Must by the music". Beauty Plate - to stylowy projekt muzyczny oparty na koncepcji nowoczesnych aranżacji, idealnie wysublimowanych brzmień oraz ciekawego przekazu scenicznego, dotyczący cenionych krakowskich muzyków.

Na zakończenie koncertowego popołudnia, wieczoru wystąpi zespół Chłopcy z placu broni, koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Zespół CHŁOPCY Z PLACU BRONI reaktywował się w 15 rocznice śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza . Powracamy z inicjatywy dobrego serca i pozytywnych wibracji jakie niosą utwory nieżyjącego lidera grupy . Chcąc jak najdłużej zatrzymać w pamięci te wspaniałe piosenki o miłości, pokoju, wolności i przyjaźni...

Po koncertach organizatorzy zaplanowali zabawę - disco przy dobrej muzyce tanecznej będzie można bawić się do godziny 1:00.

Finałowy dzień - niedziela 3 lipca - rozpocznie się od obchodów 100-lecia istnienia Gminnego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Strzelec Frysztak. O godzinie 11:00 zapraszamy na pierwszy mecz w którym zmierzą się zawodnicy Strzelca i Karpat Krosno. Drużyna z Krosna występuje w IV lidze podkarpackiej.

Kolejne spotkanie - mecz - zaplanowano o godzinie 13:00.  W tym spotkaniu zmierzą się oldboys Strzelec Frysztak oraz Stal Rzeszów All stars.

Kolejnym punktem niedzielnego programy będzie występ Konrada Dybasia. Konrad to mieszkaniec naszej gminy, który z piłką potrafi zrobić cudeńka. Pokaz Freestyle mistrza świata SUPER BALL 2018 zaplanowano o godzinie 15:00

O godzinie 16:00 dalsze obchody 100-lecia Strzelca w tym punkcie zostanie odsłonięta pamiątkowa tablica z okazji okrągłego jubileuszu.

Po południu zaplanowany jest blok muzyczny. Rozpocznie się o godzinie 17:00 - zaśpiewają wokaliści Gokart oraz Tomasz Bełch.

Powoli zbliżamy się do kulminacyjnego punktu tegorocznych dni ziemi frysztackiej. O godzinie 20:00 rozpoczną się koncerty gwiazd tegorocznych DZF. Dla mieszkańców i przybyłych gości zagrają Krzysztof KASA Kasowski oraz Maciej Miecznikowski lider zespołu Leszcze.

Po koncertach o godzinie 22:00 zaplanowany jest pokaz fajerwerków a później bawimy się przy muzyce pod gwiazdami do godziny 24:00 lub jak to woli 0:00. 

Podczas dni ziemi frysztackiej na terenie GOSiR Frysztakbędzie zorganizowana strefa gastro, stoiska z rękodziełem, swojskie jadło oraz wesołe miasteczko dla najmłodszych mieszkańców gminy Frysztak.

Organizatorem DZF 2022 jest GOK Frysztak. Współorganizatorami Gmina Frysztak, GOSiR Frysztak, GZK Frysztak oraz GMKS Strzelec Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad