Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

W 4 dni pokonali 220 kilometrów w kajakach

Wyprawa od źródła do ujścia rzeki Wisłok, to nie tylko historia, która wydarzyła się naprawdę ale także piękne wspomnienia, zdjęcia i materiały filmowe, do których będzie można wracać latami.

"Survivalowy Spływ Kajakowy z nurtem Wisłoka" to element zbiórki charytatywnej przeprowadzonej na rzecz służb ratujących życie ludzkie nad wodą i promocja bezpieczeństwa. Jest to także wiedza o rzece Wisłok i jej przyrodzie oraz doświadczenie, które być może w przyszłości pozwoli stworzyć nowy produkt turystyczny na Podkarpaciu dla osób, które szukają wyzwań. Spływ to również współpraca i przyjaźń, bez której trudno byłoby osiągnąć zamierzony cel.

Pokonanie blisko 220 kilometrowej trasy, to realizacja wyzwania osób, które pełnią funkcje publiczne działając w różnych instytucjach. Eskapada to również pokonanie własnych słabości oraz pokazanie, że druga, co do wielkości rzeka Podkarpacia potrafi zachwycić swoim urokiem i dodać adrenaliny.

Więcej informacji, zdjęcia, filmy, wspomnienia i inne informacje znajdą Państwo na stronie Z nurtem Wisłoka - Survivalowy Spływ Kajakowy.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad