Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

WAKACYJNE SPOTKANIA Z MŁODZIEŻĄ W RAMACH AKCJI "BEZPIECZNE WAKACJE"

Policjantka ze Strzyżowa wspólnie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie w ramach działań „Bezpieczne wakacje” sprawdzała warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży.

W ramach działań „Bezpieczne wakacje” policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną wraz z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie prowadzili kontrolę obozów i kolonii zorganizowanych na terenie powiatu strzyżowskiego.

Funkcjonariuszka podczas spotkań z młodzieżą rozmawiała o zagrożeniach podczas letniego wypoczynku i bezpieczeństwie w ruchu drogowym, przedstawiła także założenia programu prewencyjnego „Ostrożnie pies".

Policjantka w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” promowała i zachęcała do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Fundacja PZU.

Spotkanie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku, gdzie odbywał się obóz sportowy zorganizowany przez Fundację Młodych Talentów.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad