Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Artystyczne rozpoczęcie Dni Ziemi Frysztackiej 2022

W piątek 1 lipca rozpoczęły się Dni Ziemi Frysztackiej 2022. Po kilku latach przerwy DZF rozpoczęły się artystycznie od spotkania z Krzysztofem Rodakiem - RoncziArt.

W "galerii na balkonie" odbyło się spotkanie z lokalnym artystą tworzącym w drewnie. Pan Krzysztof należy do Związku Artystów Polskich. Wszystko co potrafi nauczył się sam. Pan Krzysztof z drewna tworzy niesamowite dzieła takie jak lustra czy zegary ścienne, używając do tego materiałów znalezionych na złomie dając im "drugie życie". 

Artysta z Lubli tworzy również produkty życia codziennego. Własnoręcznie rzeźbi łyżki, tace, kubki, talerze używając odpowiedniego drewna. Niektóre gatunki drewna są szkodliwe dla zdrowia.

Wystawa Pana Krzysztofa będzie otwarta do końca września. Zapraszamy do "galerii na balkonie" w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku.

W sobotę kolejny dzień święta naszej gminy. Rozpoczynamy na sportowo o godzinie 10:00 zostanie rozegrany finał siatkówki plażowej. Zapraszamy do kibicowania na boisko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Popołudniu część muzyczna DZF. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18:00. Wystąpią Liver, Beauty plate oraz Chłopcy z placu broni. Po koncertach odbędzie się dyskoteka.

W niedzielę 100-lecie GMKS Strzelec Frysztak, kolejne koncerty. Szczegóły na plakacie lub pod tym linkiem, kliknij tu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad