Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Gminne święto plonów 2022

Po zakończeniu żniw i prac polowych czas na podziękowanie za dobry plon. Jak co roku 15 sierpnia zapraszamy na dożynki, które odbędą się na obiekcie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku.

Gminne święto plonów rozpocznie się o godzinie 16:00 od wieńcowin w wykonaniu zespołu śpiewaczego i kapeli Gogołowianie. Po wieńcowinach na scenie wystąpią zespoły pieśni i tańca "Małe Pogórze", "Mały Frysztak", wokaliści studia piosenki "GOKArt", zespół ludowy "Twierdzanie".

W czasie koncertów będzie można podziwiać tegoroczne wieńce, które wezmą udział w konkursie na najpiękniejszy wieniec gminy Frysztak.

Od godziny 20:00 organizatorzy zapraszają na disconoc z polskimi przebojami - "DOBRE, BO POLSKIE". W czasie imprezy dla młodszych gości organizatorzy zaplanowali zabawy na dmuchańcach. Na obiekcie GOSIRu w czasie święta plonów odbędzie się jarmark dożynkowy z rękodziełem lokalnych artystów. Bedą również stoiska ze swojskim jadłem i napitkami oraz pysznymi miodami.

Organizatorem gminnego święta plonów jest Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku. Współorganizatorami są Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku oraz Gminny Zakład Komunalny Frysztak.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.