REKALMA B1 - 2

Desktop Image Mobile Image

Inauguracja sezonu - wygrana Strzelca, porażka Orła

Piłkarze Strzelca Frysztak i Orła Lubla rozpoczęli zmagania w sezonie 2022/2023. Strzelec rozpoczął znakomicie, wygrywając wysoko swoje spotkanie. Orzeł przegrał pierwszy mecz w nowym sezonie.

Jako pierwsi na boisko wybiegli zawodnicy Orła. Piłkarze z Lubli swój mecz rozegrali w sobotę 13 sierpnia. Niestety pierwsze spotkanie w wykonaniu piłkarzy nie wypadło najlepiej i to gospodarze Zorza Łęki Dukielskie cieszyli się ze zdobycia kompletu punktów. Zorza spotkanie "ustawiła" w pierwszej połowie strzelając Orłowi 3 bramki, w drugiej połowie dołożyli jeszcze jedno trafienie wygrywając całe spotkanie 4:0.

Strzelec Frysztak fantastycznie zainaugurował nowy sezon, pokazując chęć awansu do wyższej ligi rozgrywkowej. W niedzielę zawodnicy z Frysztaka grali na wyjeździe z zespołem Tajfun Łubno. Po bramkach Szymona Wnęka, Sławomira Sienickiego, Tomasza Pękosza, Grzegorza Adamskiego i Jakuba Bednarza Strzelec wygrał pierwsze spotkanie w sezonie 2022/2023 5:0 - wszystkie gole zostały zdobyte w pierwszej połowie meczu.