Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Konrad wicemistrzem świata!

Konrad Dybaś fantastycznie zaprezentował się na Otwartych Mistrzostwach Świata Freestyle Football 2022 w Pradze. W kategorii Sick three (wyłonienie najtrudniejszej kombinacji 3 trików w stylu airzostał wicemistrzem świata.

Freestyle football – sztuka wykonywania ewolucji żonglersko-cyrkowych (piłką). Dyscyplina sportu, która liczy kilkanaście lat. Freestyle football wywodzi się z piłki nożnej i powstał na skutek udoskonalania i wymyślania nowych sztuczek piłkarskich. - wikipedia.pl

To mój kolejny dobry występ w tej kategorii na Mistrzostwach Świata. Do tej pory w poprzednich latach 2 razy stawałem na 4 miejscu i drugi raz sięgnąłem po srebro. Jestem dumny z miejsca, w którym się znalazłem, nawet jeśli był apetyt na więcej. Jest potencjał, aby walczyć dalej i pokazać się jeszcze lepiej. 

Dobrze jest reprezentować Polskę🇵🇱 na takich zawodach. Bardzo cieszy mnie to, że mogę być częścią tej freestylowej rodziny. To był najbardziej szalony tydzień w całym roku i najprawdopodobniej najmocniejszy turniej pod względem poziomu w jakim brałem udział. Pozostaną mi po nim piękne wspomnienia. - można przeczytać na koncie Konrada

Serdecznie gratulujemy sukcesu i zdobycia srebrnego medalu podczas Otwartych Mistrzostw Świata Freestyle Football w Pradze. Życzymy Konradowi dalszego rozwoju umiejętności i trwania w tej pięknej sportowej pasji. 


SICK THREE:
  • Konkurencja ma na celu wyłonienie najtrudniejszej kombinacji 3 trików w stylu air.
  • uczestnik ma 2 minuty na przedstawienie swojego układu
  • każdy zawodnik ma 7 prób – (na przykład: 4 próby na pierwsze combo i 3 próby na drugie) w przypadku, kiedy zawodnik wykona pierwszą kombinację w mniejszej ilości prób niż założona (4), wtedy otrzymuje odpowiednio więcej prób na zrobienie kolejnych (maksymalnie 4 próby na każde kombo)
  • zawodnik może zmienić swoje combo w dowolnym momencie
  • zawodnik ma maksymalnie 4 próby na każde combo
  • zawodnik musi zgłosić sędziom swoją kombinację przed jej wykonaniem
  • zawodnik, któremu w 7 próbach nie uda się wykonać żadnej kombinacji zostaje zdyskwalifikowany
  • sędziowie oceniają combo kolejno w kategoriach: poziom trudności, kontrola, styl
  • po wykonanym combie zawodnik powinien wrócić do żonglowania (łapanie piłki w ręce bezpośrednio po wykonanym combie może skutkować odjęciem punktów)
  • w przypadku wykonania tej samej kombinacji przez 2 zawodników, sędziowie wybierają zwycięzcę opierając się kolejno o styl i kontrolę

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad