Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Pierwsze punkty Orła. Strzelec liderem B klasy

Strzelec Frysztak pewnie wygrał na własnym stadionie z Victorią Kobylany i został nowym liderem B klasy - Krosno IV. Orzeł w drugiej kolejce na własnym boisku wygrał z Osiedlowym Klubem Sportowym "Sobniów" Jasło 2:1.

Strzelec Frysztak 6:1 Victoria Kobylany

W drugiej kolejce B klasy Strzelec na własnym boisku podejmował dotychczasowego lidera Victorię Kobylany. Strzelec wyszedł na spotkanie zmotywowany, od samego początku było widać przewagę frysztackich piłkarzy, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji pod bramką gości. Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 19 minuty, w której trafieniem samobójczym zawodnik Victorii otworzył wynik spotkania. W 28 minucie wynik podwyższył Jakub Bednarz strzałem z głowy, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Szymona Wnęka. W 40 minucie w polu karnym został sfaulowany Sławomir Sienicki, który chwilę później strzelił gola z rzutu karnego. Pierwsza połowa zakończyła się trzybramkową przewagą gospodarzy.

W drugiej połowie goście zagrali trochę odważniej i zdobyli kontaktowe trafienie. W 61 minucie honorowego gola dla Victorii zdobył Paweł Mielech. Strzelec odpowiedział natychmiastowo, w 62 minucie wynik podwyższył Sławomir Sienicki, który strzelił także kolejnego gola, wykorzystując rzut karny w 80 minucie. Wynik ustalił w 89 minucie Mateusz Kędzior po asyście Mateusza Dominika. Strzelec po 2 kolejkach obecnego sezonu zajmuje 1. miejsce w tabeli B klasy - Krosno IV.

Orzeł Lubla 2:1 Sobniów Jasło

Orzeł w drugiej kolejce A klasy podejmował zespół Sobniów Jasło. Orzeł w obecnym sezonie zdobył pierwsze punkty wygrywając niedzielne spotkanie 2:1. Bramki w niedzielnym spotkaniu zdobyli Sławomir Majewski oraz Dawid Czernicki. Dwukrotnie asystował Szymon Kamiński. Orzeł po 2. kolejkach mając na swoim koncie 3 punkty zajmuje 7. miejsce w A klasie - Krosno III.