Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na basenie we Frysztaku

Strzyżowscy policjanci spotkali się z dziećmi na basenie we Frysztaku, by promować zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W trakcie spotkania mundurowi przekazali cenne informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego, nad akwenami wodnymi.

Policjanci spotkali się z osobami wypoczywającymi na otwartym basenie we Frysztaku. Podczas wizyty, policjanci przekazali wiedzę najmłodszym o różnych zagrożeniach i niebezpieczeństwach. Apelowali także o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zachowanie rozsądku podczas spędzania wolnego czasu. Każdy z uczestników otrzymał także ulotki informacyjno-edukacyjne oraz gadżety ufundowane przez Fundację PZU.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, promowano i zachęcano do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. „Artystyczny przeWODNIK”, którego celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw osób przebywających nad wodą oraz poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności związanej z naruszeniem obowiązujących przepisów.

Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad