Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok - zapisy

Zbliża się sportowy weekend, podczas którego druga co do wielkości rzeka Podkarpacia będzie tętnić życiem i czarować swoim urokiem. Po raz 11. kajakarze popłyną rzeką Wisłok podczas "Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego Szlakiem Rzeki Wisłok". Spływ podzielony na 2 odcinki, łącznie do przepłynięcia 33 kilometry. 

Chcecie zobaczyć, jak wygląda początek jesieni z perspektywy kajaka na rzece Wisłok? Przed nami największa impreza wioślarska w Dolinie Wisłoka, czyli jedenasta edycja Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego „Szlakiem Rzeki Wisłok”. - można przeczytać na stronie współorganizatora GOSiR.Frysztak.pl

W czasie tegorocznego spływu będziecie mogli wziąć również udział w 4 kilometrowym wyścigu podczas sobotniego spływu. Po każdym etapie będzie czekał posiłek regeneracyjny. W tym roku, w ramach czasu wolnego po spływie, mamy dla Was nowość - zawody strzeleckie na strzelnicy w Krośnie. Chęć udziału zgłaszajcie w formularzu po zapoznaniu się z regulaminem. Nie zabraknie również zabawy- zapraszamy na integrację kajakową w postaci wieczornego ogniska, biesiady z tańcami oraz możliwością skosztowania lokalnych wyrobów.

Zachęcamy drużyny do licznego wzięcia udziału - do wygrania będzie kajak! 
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy - kliknij tu 
Regulamin - kliknij tu

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad