Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

Kolejny raz zawyły syreny w remizach

Strażacy po raz kolejny muszą oddawać cześć swoim kolegom. W krótkim czasie to kolejni strażacy, którzy odeszli. Do akcji oddania hołdu przystąpili strażacy z OSP gminy Frysztak.

Pierwszy z nich 34-latek po służbie został przygnieciony przez traktor. Drugi strażak z PSP 42-latek zasłabł podczas akcji pełniąc służbę jako zastępca dowódcy zmiany.

Jak informują lokalne media, w miejscowości Biała w województwie śląskim traktor przygniótł 34-letniego strażaka. Pomimo udzielonej pomocy przez strażaków i ratowników nie udało się go uratować. - remiza.com.pl

Z ogromnym smutkiem przyjąłem kolejną wiadomość o śmierci strażaka. Asp. sztab. Jan Biernat z KM PSP w Skierniewicach zasłabł podczas działań rat. – gaś. Niestety jego życia nie udało się uratować. W imieniu całej społeczności strażackiej składam rodzinie wyrazy współczucia – napisał Komendant Główny PSP Andrzej Bartkowiak na Twitterze.

O godzinie 18:00 ponownie zawyły strażackie syreny w remizach OSP i PSP. Do akcji oddania hołdu przyłączyli się również druhowie z gminnych jednostek OSP.  

Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.