Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Remis Strzelca, porażka Orła

Strzelec po serii 8 zwycięstw w niedzielnym meczu z Nurtem Potok podzielił się punktami z przeciwnikiem. Orzeł na własnym boisku przegrał z KS Zarzecze.

Strzelec swoje spotkanie z Nurtem rozpoczął bardzo dobrze. W 9 minucie wynik otworzył Adam Tabak. 2 minuty później strzelec prowadził już 2:0. Gola zdobył Sebastian Kobak. Kolejne minuty to bardzo dobra gra frysztackich piłkarzy i podwyższenie wyniku na 3:0 dla Strzelca. Dariusz Winiarski pewnie wykorzystał rzut karny w 28 minucie.

Po pierwszej połowie Strzelec prowadził z Nurtem 3:0 i wszystko wskazywało, że lider wygra kolejne spotkanie. Niestety dla frysztackich zawodników, gospodarze niedzielnego spotkania przebudzili się w drugiej połowie i zdołali doprowadzić do remisu. Gole dla zawodników Nurtu padły w 59 minucie z rzutu karnego oraz 67 i 90 minucie spotkania.

Orzeł Lubla przegrał kolejne spotkanie w A klasie - Krosno III. W niedzielę na własnym boisku zawodnicy z Lubli grali z KS Zarzecze. Po 90 minutach to goście cieszyli się z kompletu punktów. Zarzecze wygrało w Lubli 3:2.

Orzeł po 10 kolejkach ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje 10 miejsce w tabeli A klasy - Krosno III.