Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Bezpieczniej przy wojewódzkiej

W ostatnim czasie budowane są chodniki w naszej gminie, dzięki czemu zwiększy się bezpieczeństwo pieszych przy drodze wojewódzkiej 988 na terenie gminy Frysztak.

Pierwszy odcinek chodnika przy drodze wojewódzkiej już powstał i służy mieszkańcom. We Frysztaku przy ulicy Rzeszowskiej (droga wojewódzka 988) powstał odcinek chodnika od miejsca wjazdu do przychodni zdrowia i sklepu samoobsługowego do skrzyżowania z ulicą spacerową i schodkami prowadzącymi na frysztacki rynek.

Drugi odcinek w Pułankach jest w trakcie budowy. Chodnik w Pułankach to długo oczekiwana przez mieszkańców inwestycja. W Pułankach nowy chodnik będzie rozpoczynał się przy "słynnym zakręcie" i kończył przy przystanku autobusowym. Jest to kontynuacja już istniejącego chodnika przy drodze wojewódzkiej 988 w Pułankach.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 988 polegająca na budowie chodnika w km 30+994- 31+204,26 str. lewa w m. Frysztak i Pułanki” wraz z budową elementów odwodnienia drogi w celu odprowadzenia wód opadowych i roztopowych z drogi wojewódzkiej.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad