Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

„Bezpieczne ferie 2023” - Policja i Sanepid wizytowali obóz w SOSW

Policjanci w ramach działań „Bezpieczne ferie 2023” odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie naszego powiatu. Ostatnio prowadzili tez wspólne działania z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie. Funkcjonariusze przekazali uczestnikom zimowisk cenne informacje dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii. Pracownicy sanepidu ocenili stan czystości miejsc przebywania wczasowiczów.

W czwartek wraz z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie odwiedzili dzieci wypoczywające na obozie sportowym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku. 

W trakcie kontroli nie ujawniono nieprawidłowości. Podczas wizyt pracownicy sanepidu dokonali przeglądu i oceny sanitarno-technicznej miejsc, w których mieszka i wypoczywa młodzież, a także urządzeń sanitarnych, z których korzysta. Policjanci przekazali informacje, w jaki sposób unikać zagrożeń i bezpiecznie poruszać się po drodze, a także przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych, zabaw na podwórku, bezpiecznego przejazdu samochodem i kontaktów z obcymi.

Info i foto: KPP Strzyżów

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad