Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

"Chcemy wygrać z sepsą". W niedzielę 31. finał WOŚP

W najbliższą niedzielę 29 stycznia w całej Polsce odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W gminie Frysztak wolontariusze również będą kwestować na rzecz WOŚP.

W tym roku orkiestra Chce wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Pod takim hasłem odbywać się będzie 31. finał WOŚP.

Dlaczego walka z sepsą? Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. - więcej na stronie wosp.org.pl

Wolontariusze, gdzie ich spotkacie
Wolontariusze WOŚP i dobre aniołki pojawią się przy kościołach we Frysztaku, Gogołowie, Lubli i Stępinie oraz Wiśniowej. Popołudniu wolontariusze kwestować będą przed koncertem "Niech Popłynie Kolęda" w GOK Frysztak oraz na wyciągu narciarskim "POD DZIEDZICEM" w Gogołowie.

Nieodłącznym atrybutem każdego wolontariusza są: puszka, czerwone serduszka- naklejki i identyfikator. Szczególnie ważny jest ten ostatni. To dzięki niemu wiemy czy osoba, do której puszki wrzucamy pieniądze, rzeczywiście jest wolontariuszem tego Finału.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad