Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1

OSP Gogołów wspierało energetyków

W niedzielne popołudnie strażacy z OSP Gogołów działali przy miejscowych zagrożeniach. W akcji udział brali również policjanci i Energetycy.

Pierwsze zgłoszenie dotyczyło zerwanej linii energetycznej w miejscowości Gogołów. Strażacy z OSP Gogołów zabezpieczali niebezpieczne miejsce - linia energetyczna pod napięciem leżała na drodze - wspierając zespół energetyków. 

Następnie zastęp strażaków z OSP Gogołów udał się do Glinika Górnego, gdzie pomagał w wycince drzew i gałęzi zalegających na liniach energetycznych.

 

Energetycy mają za sobą ciężkie 48 godzin – w krytycznym momencie (sobotnie przedpołudnie) śnieg spowodował zniszczenia odcinków linii wszystkich napięć i przerwę w dostawach prądu do ponad 257 tys Odbiorców. Do teraz wznowiono dostawy do blisko 210 tys z nich. To jednak nie koniec pracy brygad elektromonterskich – celem jest przywrócenie prądu do każdego oczekującego. Na terenie działania spółki nadal mogą występować awarie o charakterze rozproszonym, dlatego stan sieci nieustannie jest monitorowany, a energetycy pozostają w gotowości. Na bieżąco realizowane są indywidualne reklamacje Klientów, dlatego prosimy o zgłaszanie problemów z energią elektryczną. - info: Grupa PGE


Prześlij komentarz

0 Komentarze
* Proszę nie spamować tutaj. Wszystkie komentarze są sprawdzane przez administratora.