Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Przekaż swój 1,5% na OPP z gminy Frysztak

Jeśli chcesz pomóc innym i przyczynić się do rozwiązania ważnych problemów społecznych, to przekazanie 1,5% swojego podatku na cele dobroczynne jest doskonałym sposobem na to. Dzięki temu programowi, możesz wesprzeć organizacje pożytku publicznego, które działają na rzecz ochrony środowiska, pomocy dzieciom czy też ochrony zwierząt.

Początek roku to dla każdego pracującego Polaka czas rozliczania się za ubiegły rok. Od paru lat możemy przekazać 1,5% swojego podatku na dowolną organizację pożytku publicznego. 

Na naszym portalu będziemy publikować organizacje, osoby, które potrzebują Państwa wsparcia w postaci 1,5% waszego podatku. Stworzymy odpowiednią stronę, na której będziemy publikować wszystkie dane, potrzebne do przekazania podatku.

Wykaz organizacji, na które mogą Państwo przekazać 1,5% podatku znajdą Państwo pod tym linkiem - "1,5% Podatku" - kliknij tu! Link znajdą Państwo również: w wersji komputerowej na czarnej belce poniżej logo portalu w wersji mobilnej w rozwijanym menu na samym końcu.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad