Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Strzelec Frysztak i Orzeł Lubla wracają do ligowych zmagań

W niedzielę 2 kwietnia na boiskach piłkarskich zainauguruje runda rewanżowa sezonu 2022/2023 w której zagrają drużyny Strzelca Frysztak - B klasy oraz Orzeł Lubla - A klasy. Oba zespoły będą grały u siebie, co powinno przynieść dodatkowe wsparcie dla zawodników.

Strzelec Frysztak, aktualny lider B klasy - Krosno IV, z pewnością będzie chciał utrzymać swoją pozycję i powiększyć przewagę nad konkurentami. Drużyna ta pokazała już wcześniej, że potrafi zagrać skutecznie i efektywnie, co widać w zdobyczy bramkowej, która wynosi 43 trafień po 11 kolejkach. Warto jednak pamiętać, że runda rewanżowa to już inna sytuacja - zawodnicy muszą zagrać jeszcze lepiej, by utrzymać swoją pozycję na czele tabeli i wywalczyć upragniony awans do A klasy.

Przeciwnikiem Strzelca Frysztak w tej kolejce będzie drużyna Tajfun Łubno Szlacheckie, która obecnie zajmuje 7 miejsce w tabeli B klasy. W rundzie jesiennej Strzelec wygrał 5:0.

Z kolei Orzeł Lubla zagra z Zorzą Łęki Dukielskie, która zajmuje 4 miejsce w tabeli A klasy. Po rundzie jesiennej Orzeł zajmował 9 miejsce w tabeli, więc Orzeł będzie chciał zagrać po pełną stawkę, aby poprawić swój wynik punktowy i pozycje w A klasie - Krosno III.

Drużyna Orła Lubla ma przed sobą trudne zadanie, ponieważ Zorza Łęki Dukielskie jest bardzo ambitnym zespołem, który na pewno będzie chciał pokazać swoje umiejętności na boisku. Orzeł w rundzie rewanżowej przegrał z Zorzą 0:4. Mamy nadziej, że w rundzie rewanżowej, Orzeł znajdzie sposób na drużynę z Łęk Dukielskich i to zawodnicy z Lubli będą się cieszyć z korzystnego wyniku.

Więcej informacji, zdjęcia, statystyki i ciekawe informacje z "życia" klubów znajdą Państwo na profilach FB - Strzelca Frysztak, kliknij tu i Orła Lubla - kliknij tu!

Mecze piłkarskie to zawsze duże emocje i niespodzianki, dlatego trudno przewidzieć jakie będą wyniki w tych meczach. Jednak z pewnością kibice obu drużyn czekają z niecierpliwością na te pojedynki i będą dopingować swoich zawodników do końca. Zapraszamy na mecze Strzelca i Orła

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad