Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Grzegorz i Lesław z odznaczeniami Prezydenta RP

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się dziś uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. W imieniu Prezydenta RP oraz Ministra Edukacji Narodowej aktu dekoracji dokonała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. W sumie, za różnego rodzaju działalność społeczną, zawodową i charytatywną uhonorowanych zostało 40 osób.

Wśród odznaczonych osób znaleźli się dwaj członkowie Strażackiego Klubu Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie: Pan Grzegorz Świstak (srebrny krzyż zasługi) oraz Pan Lesław Wójcik (brązowy krzyż zasługi), którzy zostali uhonorowani za działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa.

Osoby uhonorowane powinny odczuwać wielką satysfakcję, iż Prezydent RP docenił ich zasługi i zaangażowanie, powinno to być także impulsem do tego, by tę działowość kontynuować, ale myślę, że jest to także zachęta dla wszystkich innych obywateli, aby także w tych dziedzinach, które są im bliskie podjęli swoją działalność, bo w ten sposób formuje się społeczeństwo obywatelskie, które jest siłą każdego państwa – zaznaczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

Serdecznie gratulujemy uhonorowanym członkom Strażackiego Klubu Honorowych Dawców Krwi w Gogołowie. Więcej informacji oraz zdjęcia z uroczystości znajdą Państwo na stronie UW Rzeszów lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu! 

Krwiodawstwo to jedno z najważniejszych działań, które możesz podjąć, aby pomóc w ratowaniu życia innych ludzi. Jedna jednostka krwi może uratować nawet trzy życia, więc Twoja pomoc jest bezcenna. Jeśli chciałbyś zostać honorowym krwiodawcom zapraszamy na stronę klubu z Gogołowa, gdzie znajdą Państwo niezbędne informacje o akcjach krwiodawstwa organizowanych przez Strażacki Klub HDK w Gogołowie - link do strony, kliknij tu!

Info i Foto: rzeszow.uw.gov.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad