Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Blisko 200 kajakarzy na XII spływie rzeką Wisłok

W dniach 5 - 7 maja odbył się XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok im. Jana Bieleckiego. W imprezie wzięło udział blisko 200 kajakarzy, którzy w ciągu dwóch dni przepłynęli trasę Krosno - Wojaszówka - Frysztak - Wiśniowa - Strzyżów.

Pierwszego dnia (piątek) uczestnicy spływu pojechali do strzelnicy laserowej w Iwoniczu, gdzie pod okiem wykfalifikowanego opiekuna mogli sprawdzić swoje strzeleckie umiejętności.

Poniżej nagranie, które transmitowaliśmy na żywo z otwarcia tegorocznego spływu w Krośnie.
W drugi dzień spływu to trasa z Krosna do Frysztaka. W ciągu tego odcinka na trasie zostały przeprowadzone zawody kajakarskie co dodatkowo uatrakcyjniło imprezę. Zawodnicy pokonywali trasę z dużą determinacją i zaangażowaniem.

Trzeciego dnia kajakarze wyruszyli z Frysztaka do Strzyżowa. Trasa prowadziła przez malownicze okolice, a uczestnicy spływu mieli okazję podziwiać uroki Wisłoka i jego okolic. W Strzyżowie odbyło się oficjalne zakończenie spływu rzeką Wisłok, na którym rozdano indywidualne nagrody za wyścig kajakowy, medale i puchary.

"XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok" to impreza, która łączy sport, rekreację i zabawę wśród wspaniałych krajobrazów Podkarpacia. Uczestnicy spływu mieli okazję przetestować swoje umiejętności kajakarskie, a jednocześnie cieszyć się przyrodą i relaksować w towarzystwie pasjonatów sportów wodnych.

Organizatorzy imprezy zadbali o wszystkie szczegóły, dzięki czemu uczestnicy mogli skoncentrować się na rywalizacji i cieszyć się zabawą. Atmosfera na spływie była fantastyczna.

"XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok" to impreza, która z pewnością zostanie zapamiętana przez uczestników i kibiców. Organizatorzy zasługują na ogromne uznanie za profesjonalne przygotowanie imprezy oraz zaangażowanie w jej organizację. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji spływu i zaproszenia do ponownego udziału w tej wspaniałej imprezie!

         

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad