Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Łąki Umajone - impreza pełna pozytywnej energii

W ostatni majowy weekend, w pięknej scenerii winnicy Sztukówka, odbyła się niezwykła impreza plenerowa - Łąki Umajone. Organizatorzy tego wydarzenia postawili sobie za cel udowodnienie, że Polacy potrafią być uśmiechnięci, kolorowi i pełni dobrego humoru. I nie zawiedli!

Impreza przyciągnęła liczne rzesze gości, którzy z ochotą oddali się tej niezwykłej atmosferze. Już na samym początku warto wspomnieć o wspaniałym serze, winach i swojskim jadle, którzy przybili do Glinika Średniego. Serwowane przysmaki rozpieszczały podniebienia, a wino z zaprzyjaźnionych winnic zachwyciły smakoszy tego trunku. Smakowite delicje były tylko wstępem do długiego weekendu pełnego dobrej energii.

Na łąkach umajonych można było znaleźć również licznych rękodzielników, którzy prezentowali swoje wyroby. Kolorowe stoiska były pełne unikalnych dzieł sztuki i rzemiosła, co sprawiało, że impreza nabrała dodatkowego uroku.

Jednym z głównych punktów programu był sobotni koncert zespołu Kirszenbaum. Ich występ dostarczył publiczności niezapomnianych emocji i przyjemnych dźwięków. Energiczna muzyka, łącząca różne gatunki muzyczne, sprawiła, że uczestnicy bawili się wybornie.

Nie zabrakło również czasu na wyciszenie i odpoczynek. Niedzielny chill pozwolił uczestnikom imprezy zrelaksować się i cieszyć spokojną atmosferą winnicy. Goście mieli okazję delektować się wspaniałymi krajobrazami i odpocząć po intensywnym weekendzie.

Nawet nie wiem jakimi słowami dziękować. Najmocniej i najszczerzej DZIĘKI WIELKIE za to jakie to były piękne Łąki Umajone. Jak jeszcze raz gdzieś usłyszę, że Polacy są szarzy, smutni i marudni to zaproszę człowieka na Sztukówkę. Jesteście piękni, wspaniali, uśmiechnięci, kolorowi i z wybornym poczuciem humoru. Wszyscy. I goście i wystawcy i nawet delikwenci z Kirszenbaum. Z Wami możemy wszystko. - można przeczytać na profilu FB winnicy Sztukówka

Organizatorzy serdecznie dziękuje partnerom imprezy - PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta, GOK Frysztak oraz GOSiR Frysztak

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad