Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Druhowie z OSP Kobyle na zawodach strzeleckich z okazji "232. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja"

W sobotę 29 kwietnia na strzelnicy w Krośnie odbyły się zawody strzeleckie z okazji "232. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja". Wśród uczestników znalazła się reprezentacja Ochotniczej Straży Pożarnej z Kobyla w składzie: druh Krzysztofa Sędzimira oraz druh Tomasza Bryczka.

W sumie w zawodach wzięło udział 17 drużyn, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach strzeleckich. Organizatorami wydarzenia byli Zarząd Powiatowy LOK w Krośnie, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policji przy KMP Krosno, Urząd Miasta Krosna, KMP w Krośnie, KM PSP w Krośnie oraz IPA Region Krosno.

Zawody strzeleckie z okazji "232. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja" to nie tylko okazja do rywalizacji, ale także do upamiętnienia ważnego dla Polski wydarzenia historycznego. Konstytucja 3 Maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po amerykańskiej).

Dzięki organizacji takich wydarzeń jak zawody strzeleckie, możemy pielęgnować nasze narodowe tradycje oraz budować więź między różnymi grupami społecznymi. Warto wspierać tego typu inicjatywy i samemu brać w nich udział, aby kultywować pamięć o naszych korzeniach oraz rozwijać swoje umiejętności.

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad