Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Młodzi strażacy z gminy Frysztak z sukcesami na powiatowym turnieju wiedzy pożarniczej

18 kwietnia 2023 w Komendzie Powiatowej PSP w Strzyżowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. W zmaganiach wzięli udział uczestnicy wyłonieni wcześniej w eliminacjach gminnych.

Gratulujemy zwycięzcom eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. To świetne osiągnięcie i wyraz zaangażowania w działania na rzecz zapobiegania pożarom. Cieszy nas fakt, że młodzież z gminy Frysztak zdobyła wysokie miejsca w eliminacjach powiatowych i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Na szczycie podium kategorii szkół ponadpodstawowych stanęła Monika Ziobrowska z OSP Twierdza. Jej niesamowita wiedza i umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej sprawiły, że zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować powiat strzyżowski na turnieju wojewódzkim. To niesamowite osiągnięcie, a Monika z pewnością zasługuje na uznanie za swoją pracę i poświęcenie.


Drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych klasy V-VIII zajął Kamil Węgrzyn z OSP Ginik Górny. Jego determinacja i umiejętności pozwoliły mu zdobyć bardzo wysoką pozycję w rankingu, a jego osiągnięcie jest dowodem na to, że młodzi ludzie z pasją i poświęceniem są w stanie osiągać znakomite wyniki.

Na trzecim miejscu w kategorii szkół ponadpodstawowych uplasowała się Maria Srebrny z OSP Gogołów. Jej wiedza i umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej zostały docenione i nagrodzone, a jej osiągnięcie jest znakomitym dowodem na to, że młodzi ludzie z pasją i zaangażowaniem mogą osiągnąć sukcesy.

Organizatorem turnieju był, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Strzyżowie, Komenda Powiatowa PSP w Strzyżowie, Starostwo Powiatowe w Strzyżowie i Gmina Niebylec. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie PSP Strzyżów - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad