Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

Koncert - KOLOROWY JAZZ - KONKURS! Wygraj wejściówkę

Gminny Ośrodek Kultury we Frysztaku zaprasza na wyjątkowy wieczór pełen jazzowych brzmień, który odbędzie się 19 maja 2023 r. o godzinie 19:00. "KOLOROWY JAZZ" to pierwszy taki koncert, który na długo pozostanie w pamięci miłośników jazzu.

Na scenie wystąpią utalentowani muzycy: Gaba Janusz, Władysław Wiater i Witold Krowiak. Maciej Łukaszewicz wzbogaci dźwięki organów Hammonda swoim niepowtarzalnym stylem. Wszyscy artyści zapewnią niezapomniane wrażenia i doskonałą rozrywkę.

W programie koncertu znajdą się światowe standardy jazzowe, które zachwycą każdego słuchacza. Bilety w cenie 40 złotych można nabyć w GOK Frysztak. Dodatkowo, z okazji tego wydarzenia organizowany jest konkurs dla mieszkańców, w którym do wygrania są 2 pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania na temat portalu Mieszkańców dla Mieszkańców gminy Frysztak - Frysztak24.pl oraz dźwięku organów Hammonda.
  1. Od kiedy istnieje portal Frysztak24.pl?
  2. Co wpływa na niepowtarzalny dźwięk organów Hammonda?
Odpowiedzi proszę umieszczać na FB pod postem z wydarzeniem - link, kliknij tu!
Wygrywają dwie pierwsze poprawne odpowiedzi. Podpowiedź - szukaj w stopce.

Obniżanie przez udostępnianie
Każdy, kto polubi wydarzenie i je udostępni na swoim profilu FB otrzyma zniżkę 5 zł - warunek przy zakupie biletu należy pokazać zrzut ekranu z udostępnienia. Link do wydarzenia - kliknij tu!

Koncert "KOLOROWY JAZZ" to wyjątkowe wydarzenie dla miłośników jazzu i nie tylko. Wspaniali artyści, doskonała muzyka i niepowtarzalna atmosfera na pewno sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci. Nie przegap okazji, aby doświadczyć wspaniałego jazzowego brzmienia na żywo!

Więcej informacji o artystkach, którzy wystąpią we Frysztaku na koncercie "KOLOROWY JAZZ" znajdą Państwo na stronie GOKFrysztak.pl lub bezpośrednio pod tym linkiem - kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad