Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

Orzeł przegrał z liderem, pauza Strzelca

Orzeł Lubla przegrał swoje spotkanie w A klasie z liderem rozgrywek LKSem Skołyszyn. Strzelec Frysztak pauzował w weekend.

Orzeł Lubla w niedziele na wyjeździe mierzył się z liderem rozgrywek LKSem Skołyszyn. Zawodnicy z Lubli wyszli na boisko niezwykle zmobilizowani. Niestety pomimo bardzo dobrej gry zawodnicy Orła musieli uznać wyższość lidera przegrywając spotkanie 0:2. Pierwsza bramka padła w 38 minucie. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Figura, świetnie w polu karnym odnalazł się Lubut i strzałem głową otworzył wynik spotkania. Druga bramka padła w 77 minucie. Figura świetnym podaniem obsłużył Zawiszę, który pewnie umieścił piłkę w siatce ustalając wynik niedzielnego spotkania

Strzelec w weekend pauzował. Lider B klasy Krosno IV w następnej kolejce zagra na wyjeździe z zespołem Zorza 03 Łubienko. Mecz zaplanowano na 14 maja, początek spotkania o godzinie 11:00.