Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2023 - "Fantastyczna twórczość Marka Hadro na wystawie GOK Frysztak"

Dni Ziemi Frysztackiej 2023 rozpoczęły się w piątek 30 czerwca o godzinie 19:00 uroczystym otwarciem wystawy, na której swoje fantastyczne dzieła zaprezentował Marek Hadro, utalentowany artysta, znany ze swojego różnorodnego podejścia do malarstwa.

Wystawę otworzyła Pani Agata Skiba, dyrektor GOK Frysztak, która serdecznie przywitała wszystkich gości i podziękowała im za liczne przybycie na tę wyjątkową okazję. Pani Agata wyraziła swoją wdzięczność dla Pana Marka Hadro za udostępnienie swoich prac. Następnie głos zabrała organizatorka wystawy, Pani Dorota Wojtanowska, która przedstawiła krótko sylwetkę artysty oraz jego twórczość, dając publiczności wgląd w fascynujący świat jego malarskich kompozycji.

Po organizatorach wystąpił główny bohater piątkowego wieczoru Pana Marka Hadro. Artysta podziękował wszystkim obecnym za ich przybycie i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie zapomniał również o słowach wdzięczności skierowanych do organizatorów za zaproszenie i stworzenie tej niezwykłej wystawy. W trakcie swojego wystąpienia Pan Marek wspomniał o swojej inspiracji "kochanej Grażynce", której zadedykował całą wystawę w GOK Frysztak.

Kolejnym emocjonującym punktem wieczoru był mini koncert, w którym wystąpili Magda, Andrzej i Marcin. Artyści zaprezentowali przepiękne utwory muzyczne, tworząc niezwykłą atmosferę i interakcję z widzami. Wspólne śpiewanie połączyło wszystkich obecnych i wzbudziło ogromne emocje.

Po części oficjalnej goście mieli okazję podziwiać prace artysty, które zostały wyeksponowane na wystawie. Wielu z nich skorzystało z okazji, by pogratulować Panu Markowi Hadro jego dorobku oraz porozmawiać na temat malarstwa, dzieląc się swoimi wrażeniami.

Wystawa Pana Marka Hadro była nie tylko doskonałą okazją do zobaczenia wyjątkowych dzieł sztuki, ale również do spotkania się z lokalną społecznością i podzielenia się pasją artystyczną. "Dni Ziemi Frysztackiej" rozpoczęły się niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Twórczość Pana Marka Hadro będzie można oglądac do końca września w galerii "na balkonie" w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury we Frysztaku. Więcej filmów z piątkowego wydarzenia znajdą Państwo na naszym kanale YouTube - Frysztak24, link - kliknij tu!

Wszystkie informacje, wydarzenia, tematy związane z Dniami Ziemi Frysztackiej 2023 znajdą Państwo pod tym linkiem, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad