Najnowsze wiadomości

7/trending/recent
Wpisz tutaj, aby uzyskać wyniki wyszukiwania!

REKLAMA B1 - 1

DZF 2023 - sobota rozpoczętą na sportowo

Sobota z Dniami Ziemi Frysztackiej rozpoczęła się intensywnie, gdy na dwóch boiskach rozpoczął się turniej młodzików w piłkę nożną. Pięć drużyn - Strzelec Frysztak, Wisłok Strzyżów, ActivPro Wiśniowa żółci, Global Soccer Academy Jasło oraz ActivPro Wiśniowa zieloni - zmierzyło się ze sobą. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym".

W trakcie rozgrywek odbyło się łącznie dziesięć spotkań, które dostarczyły emocji i niezapomnianych chwil. Po zaciętej rywalizacji i rozegraniu wszystkich spotkań to Global Soccer Academy Jasło został najlepszą drużyną turnieju. Ich wysokie umiejętności, determinacja i doskonała współpraca zespołowa pozwoliły na zająć pierwsze miejsce w turnieju. Zawodnicy Wisłoka Strzyżów zajęli zaszczytne drugie miejsce, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie Strzelca Frysztak.

Wyniki tych meczów świadczą o zaangażowaniu i umiejętnościach wszystkich uczestniczących drużyn. Dzieci i młodzież prezentowały nie tylko swój talent w piłce nożnej, ale również sportowe wartości, takie jak fair play i ducha rywalizacji.

Kolejnym punktem sportowego programu "Dni Ziemi Frysztackiej" był niezwykle interesujący mecz pomiędzy samorządowcami z Powiatu Strzyżowskiego i Gminy Frysztak. Spotkanie towarzyskie rozpoczęło się o godzinie 15:30 i przyciągnęło liczne grono widzów.

Obie drużyny samorządowców zaprezentowały swoje umiejętności na boisku, grając z zaangażowaniem i pasją. Mecz był pełen emocji, a zawodnicy starali się pokazać swoje umiejętności i dostarczyć widzom niezapomnianych chwil. Choć ostateczny w dzisiejszym spotkaniu lepsi okazali się goście ze starostwa wygrywając spotkanie 2:1 to mecz miną w przyjaznej atmosferze a o to w tym spotkaniu właśnie chodziło.

To sportowe wydarzenia były nie tylko okazją do wspólnego świętowania "Dni Ziemi Frysztackiej", ale również promocją aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Wielu młodych piłkarzy miało szansę zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć cenne doświadczenie na boisku. Mecze samorządowców z kolei przypominały, że sport może być świetną formą integracji społecznej i budowania więzi między różnymi grupami społecznymi.

Przed nami kolejne punkty Dni Ziemi Frysztakiej. Już o godzinie 18:00 na obiekcie GOSiR Frysztak rozpocznie się rock wieczór. Na frysztackiej scenie wystąpią zespól Eter, Liver oraz gwiazda sobotniego rockowego wieczoru Wojciech Cugowski z zespołem. Po koncertach organizatorzy zapraszają na DISCOSZAŁ, które zakończy się o 1:00.

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej galerii zdjęć - link, kliknij tu!

Prześlij komentarz

0 Komentarze
Skorzystaj ze swojego konta Google i komentuj posty na Frysztak24.pl

Below Post Ad